103-331HS
API DelevanAPI Delevan
103-331HS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-331HS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Fitxak: 103-331HS.pdf
  • Mezua
103-331HSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-331HS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12259 pcs Datuen fitxa 103-331HS.pdf
Mota - tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-331HS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 300MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 645mA 235 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 235 mOhm Max
Uneko balorazioa 645mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-331J
103-331J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Stockean: 19735 pcs
Deskarga: 103-331J.pdf
RFQ
103-331GS
103-331GS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 6711 pcs
Deskarga: 103-331GS.pdf
RFQ
103-332F
103-332F
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Deskarga: 103-332F.pdf
103-331FS
103-331FS
Deskarga: 103-331FS.pdf
103-331KS
103-331KS
Deskarga: 103-331KS.pdf
103-331G
103-331G
Deskarga: 103-331G.pdf
103-330MS
103-330MS
deskribapena: FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
Deskarga: 103-330MS.pdf
103-331JS
103-331JS
Deskarga: 103-331JS.pdf
103-331H
103-331H
Deskarga: 103-331H.pdf
Deskarga: 103-332FS.pdf
103-331K
103-331K
Deskarga: 103-331K.pdf