103-330JS
API DelevanAPI Delevan
103-330JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-330JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
Fitxak: 103-330JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103-330JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-330JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17559 pcs Datuen fitxa 103-330JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 48 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-330JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 33nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.45GHz
Deskribapen zehatza 33nH Unshielded Inductor 900mA 120 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Max
Uneko balorazioa 900mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103-273JS
103-273JS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Stockean: 18290 pcs
Deskarga: 103-273JS.pdf
RFQ
103-273KS
103-273KS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 21016 pcs
Deskarga: 103-273KS.pdf
RFQ
103-331F
103-331F
deskribapena: FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Deskarga: 103-331F.pdf
103-331FS
103-331FS
Deskarga: 103-331FS.pdf
103-273K
103-273K
Deskarga: 103-273K.pdf
103-330M
103-330M
deskribapena: FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM