103-273FS
API DelevanAPI Delevan
103-273FS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-273FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Fitxak: 103-273FS.pdf
  • Mezua
103-273FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-273FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5859 pcs Datuen fitxa 103-273FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-273FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Deskribapen zehatza 27µH Unshielded Inductor 120mA 6.9 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 6.9 Ohm Max
Uneko balorazioa 120mA Uneko - Saturazioa -