103-222FS
API DelevanAPI Delevan
103-222FS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-222FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Fitxak: 103-222FS.pdf
  • Mezua
103-222FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-222FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6254 pcs Datuen fitxa 103-222FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-222FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 85MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max
Uneko balorazioa 310mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-222F
103-222F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Stockean: 6485 pcs
Deskarga: 103-222F.pdf
RFQ
103-222J
103-222J
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 20887 pcs
Deskarga: 103-222J.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Deskarga: 103-221J.pdf
103-222G
103-222G