103-150MS
API DelevanAPI Delevan
103-150MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-150MS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Fitxak: 103-150MS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103-150MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-150MS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 25155 pcs Datuen fitxa 103-150MS.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 55 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-150MS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 15nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.2GHz
Deskribapen zehatza 15nH Unshielded Inductor 1.11A 78 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 78 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.11A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103-151GS
103-151GS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Stockean: 7362 pcs
Deskarga: 103-151GS.pdf
RFQ
103-150M
103-150M
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Stockean: 25635 pcs
Deskarga: 103-150M.pdf
RFQ
103-151HS
103-151HS
Deskarga: 103-151HS.pdf
103-150JS
103-150JS
Deskarga: 103-150JS.pdf
103-150K
103-150K