103-103GS
API DelevanAPI Delevan
103-103GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-103GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Fitxak: 103-103GS.pdf
  • Mezua
103-103GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-103GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8489 pcs Datuen fitxa 103-103GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-103GS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.45 Ohm Max
Uneko balorazioa 165mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-103G
103-103G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM