103-100JS
API DelevanAPI Delevan
103-100JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-100JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Fitxak: 103-100JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103-100JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-100JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17534 pcs Datuen fitxa 103-100JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 60 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-100JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 10nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.7GHz
Deskribapen zehatza 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.27A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103-1010-BL-00200
103-1010-BL-00200
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: CBL USB3.0 A/M-A/F
Stockean: 10395 pcs
Deskarga: 103-1010-BL-00200.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: EDAC Inc.
deskribapena: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Stockean: 9553 pcs
Deskarga: 103-027-450-200.pdf
RFQ
103-100M
103-100M
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Deskarga: 103-100M.pdf
103-100K
103-100K
fabrikatzaileak: API Delevan
Deskarga: 103-100K.pdf
103-100J
103-100J
Deskarga: 103-100J.pdf
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
Deskarga: 103-080.pdf
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: CABLE USB3.0 A/M-A/F 3M
Deskarga: 103-1010-BL-00300.pdf
103-100KS
103-100KS