100R-682F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R-682F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 64MA 3.8 OHM
Fitxak: 100R-682F.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 778 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
100R-682Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R-682F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 6.8UH 64MA 3.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 778 pcs Datuen fitxa 100R-682F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 100R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 100R-682F BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.065" (1.65mm) Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 64mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 64mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
100R-681G
100R-681G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM
Stockean: 1050 pcs
Deskarga: 100R-681G.pdf
RFQ
100R-682J
100R-682J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 64MA 3.8 OHM
Stockean: 2840 pcs
Deskarga: 100R-682J.pdf
RFQ
100R-682K
100R-682K