100R-331M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R-331M
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM
Fitxak: 100R-331M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
100R-331Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R-331M fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3834 pcs Datuen fitxa 100R-331M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 100R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 100R-331M BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.065" (1.65mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 251mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 251mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
100R-331H
100R-331H
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM
Stockean: 1492 pcs
Deskarga: 100R-331H.pdf
RFQ
100R-331G
100R-331G
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 1059 pcs
Deskarga: 100R-331G.pdf
RFQ
100R-332K
100R-332K
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 84MA 2.2 OHM