100R-151M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R-151M
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 313MA 160 MOHM
Fitxak: 100R-151M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
100R-151Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R-151M fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150NH 313MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3469 pcs Datuen fitxa 100R-151M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 100R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 100R-151M BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.065" (1.65mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 313mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max
Uneko balorazioa 313mA Uneko - Saturazioa -