1008R-331F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1008R-331F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Fitxak: 1008R-331F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
1008R-331Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1008R-331F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23525 pcs Datuen fitxa 1008R-331F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 Tamaina / dimentsioa 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
estali Unshielded Series 1008R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak 1008R-331F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.085" (2.16mm) Frekuentzia - Self Resonant 300MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 954mA 165 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 165 mOhm Max
Uneko balorazioa 954mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1008R-330K
1008R-330K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 33NH 1.105A 100 MOHM
Stockean: 53148 pcs
Deskarga: 1008R-330K.pdf
RFQ
1008R-273J
1008R-273J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
Stockean: 59265 pcs
Deskarga: 1008R-273J.pdf
RFQ
1008R-331H
1008R-331H
deskribapena: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Deskarga: 1008R-331H.pdf
1008R-331K
1008R-331K