TV01WS00100
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV01WS00100
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena INDICATOR
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TV01WS00100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV01WS00100 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena INDICATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25413 pcs Datuen fitxa
Uhin - gailurra 635nm Tentsioaren balorazioa 2V
Angeluen ikuspegia 90° Series -
Packaging Tray Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa -
Lente mota - Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3.80mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Single Red 2V 10mA Round with Domed Top, 3.80mm Surface Mount
Oraingo 10mA konfigurazioa Single