ST12KS2V30Q
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST12KS2V30Q
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Fitxak: ST12KS2V30Q.pdf
  • Mezua
ST12KS2V30Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST12KS2V30Q fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5541 pcs Datuen fitxa ST12KS2V30Q.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Off-On
Series ST Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Beste izenak ST1-2KS2V30Q
ST1-2KS2V30Q-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles
Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Through Hole Uneko balorazioa 6A (AC), 7A (DC)
Zirkuitua SPDT Bushing Thread Unthreaded
Ekintza mota Standard Round Ekintza materiala Brass, Nickel Plated
Aktiboaren luzera 10.41mm