Q8P1CKKR12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q8P1CKKR12
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena INDICATOR 12V 8MM PROMINENT RED
Fitxak: Q8P1CKKR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
Q8P1CKKR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q8P1CKKR12 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena INDICATOR 12V 8MM PROMINENT RED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11087 pcs Datuen fitxa Q8P1CKKR12.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia 100° Mota LED
Amaiera estiloa Solder Lug Series Q Series
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.31" (7.87mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 100mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lente kolorea Red
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Red
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Red Diffused 100° 12V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug Oraingo 20mA