Q6P1CXXSW12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6P1CXXSW12
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena INDICATOR 12V 6MM PROMINENT YLW
Fitxak: Q6P1CXXSW12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
Q6P1CXXSW12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6P1CXXSW12 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena INDICATOR 12V 6MM PROMINENT YLW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8693 pcs Datuen fitxa Q6P1CXXSW12.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia 100° Mota LED
Amaiera estiloa Solder Lug Series Q Series
balorazio DC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.24" (6.10mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 600mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3mm (T-1) Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea White
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator White Clear 100° 12V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Solder Lug Oraingo 20mA