PT65506L254
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT65506L254
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 150MA 24V
Fitxak: PT65506L254.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PT65506L254ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT65506L254 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 150MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19767 pcs Datuen fitxa PT65506L254.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series PT65
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles Luzera 0.393" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Bizitza elektrikoa -
Deskribapen zehatza Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Knob Actuator 150mA 24VDC Uneko balorazioa 150mA
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua Hexadecimal Complement Gorputzaren materiala Thermoplastic
Ekintza mota Rotary with Knob Ekintza maila Raised
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PT65512
PT65512
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Stockean: 16987 pcs
Deskarga: PT65512.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SW ROTARY DIP HEX COMP 150MA 24V