P36101L254
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P36101L254
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 24V
Fitxak: P36101L254.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
P36101L254ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P36101L254 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14871 pcs Datuen fitxa P36101L254.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series P36
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles Luzera 0.291" (7.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.291" (7.39mm)
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Bizitza elektrikoa -
Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 24VDC Uneko balorazioa 100mA
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua BCD Gorputzaren materiala Thermoplastic
Ekintza mota Rotary for Tool Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P36106
P36106
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 24V
Stockean: 16026 pcs
Deskarga: P36106.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 24V