P25SMT101
APEM Inc.APEM Inc.
P25SMT101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P25SMT101
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
Fitxak: P25SMT101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
P25SMT101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P25SMT101 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24366 pcs Datuen fitxa P25SMT101.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 42VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series P25
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Cut Tape (CT)
Beste izenak 679-3633-1 Tenperatura operatiboa -50°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Luzera 0.276" (7.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.098" (2.50mm) Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa - Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala -