KS900A14
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KS900A14
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.250" METAL
Fitxak: KS900A14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
KS900A14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KS900A14 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.250" METAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17038 pcs Datuen fitxa KS900A14.pdf
Mota Smooth Style Cylindrical with Skirt
Shaft tamaina 0.250" (6.35mm) Series KS
Beste izenak KS900A1/4AP
KS900A1/4AP-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
adierazlea Line on Side and Skirt Altuera 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak 6-32 Set Screw (2) diametroa 0.940" (23.90mm), 1.400" (35.60mm) Skirt