8636AB6X718UL
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8636AB6X718UL
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Fitxak: 8636AB6X718UL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
8636AB6X718ULren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8636AB6X718UL fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5039 pcs Datuen fitxa 8636AB6X718UL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-On Series 8000
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount, Rear
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Uneko balorazioa 6A (AC), 4A (DC)
Kolorea - Eragilea / Cap Silver Zirkuitua SPDT
Ekintza mota Plunger for Cap
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8636AKB
8636AKB
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Stockean: 6793 pcs
Deskarga: 8636AKB.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 134920 pcs
Deskarga: 8637-0-15-15-21-14-10-0.pdf
RFQ
8636AB6X718+U2602
8636AB6X718+U2602
fabrikatzaileak: APEM Inc.
Deskarga: 8636AB6X718+U2602.pdf
fabrikatzaileak: General Cable
deskribapena: CABLE 3COND 14AWG YELLOW 250'
Deskarga:
8636AB+U482
8636AB+U482
Deskarga: 8636AB+U482.pdf
8636A
8636A
Deskarga: 8636A.pdf
8636ABX718
8636ABX718
Deskarga: 8636ABX718.pdf
8636AB9
8636AB9
Deskarga: 8636AB9.pdf
8636AB
8636AB
Deskarga: 8636AB.pdf
8636AGKB
8636AGKB
Deskarga: 8636AGKB.pdf
8636AB6X718
8636AB6X718
Deskarga: 8636AB6X718.pdf
8636AK
8636AK