3ESH9-09.5
APEM Inc.APEM Inc.
3ESH9-09.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3ESH9-09.5
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Fitxak: 1.3ESH9-09.5.pdf2.3ESH9-09.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
3ESH9-09.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3ESH9-09.5 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29091 pcs Datuen fitxa 1.3ESH9-09.5.pdf2.3ESH9-09.5.pdf
Amaiera estiloa Gull Wing Bidaia aldatu 1.00mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series Multimec® 3
Packaging Tube eskema 10.10mm x 10.10mm
Beste izenak 3ESH9095
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 160°C
Indar operatiboa 300gf Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 24VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Standard
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala Polyphenylene Sulfide (PPS)
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 9.50mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
B3W-4150
B3W-4150
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Stockean: 82913 pcs
Deskarga: B3W-4150.pdf
RFQ
3ESK1
3ESK1
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Stockean: 2724 pcs
Deskarga: 3ESK1.pdf
RFQ
3ESH9
3ESH9
fabrikatzaileak: APEM Inc.