302CBEJ8126
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 302CBEJ8126
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON
Fitxak:
  • Mezua
302CBEJ8126ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 302CBEJ8126 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6468 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Mota Standard Amaiera estiloa PC Pin
Aldatu funtzioa Off-Mom Series 300
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 15.24mm x 12.83mm Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 250,000 Cycles
Kolorea - Eragilea / Cap Red Zirkuitua SPST-NO
Ekintza mota Square, Button
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
302CBE/A168P2
302CBE/A168P2
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
Stockean: 3133 pcs
Deskarga: 302CBE/A168P2.pdf
RFQ
302DCR NC404
302DCR NC404
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: M12M RECEP REAR 5POLE
Stockean: 3285 pcs
Deskarga: 302DCR NC404.pdf
RFQ
302H42N221JQ4
302H42N221JQ4
fabrikatzaileak: Johanson Dielectrics, Inc.
deskribapena: CAP CER 220PF 3KV NP0 RADIAL
Deskarga:
302DCF NC404
302DCF NC404
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: M12M RECEP FRONT 5POLE
Deskarga: 302DCF NC404.pdf
302DCN NC404
302DCN NC404
deskribapena: M12M RECEP 1/2 NPT 5POLE
Deskarga: 302DCN NC404.pdf
302FG1K
302FG1K
fabrikatzaileak: U.S. Sensor
deskribapena: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K DO35
Deskarga: 302FG1K.pdf
302CBE
302CBE
fabrikatzaileak: APEM Inc.
Deskarga: 302CBE.pdf
302AX
302AX
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: XFRMR LAMINATED 198VA CHAS MOUNT
Stockean: 587 pcs
Deskarga: 302AX.pdf
302A845-3-01/42-0
302A845-3-01/42-0
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: STD POLY MOLDED PARTS
Deskarga:
302CQE
302CQE
deskribapena: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V