1LS088-15.0
APEM Inc.APEM Inc.
1LS088-15.0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1LS088-15.0
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena CAP TACTILE ROUND RED/RED LENS
Fitxak: 1.1LS088-15.0.pdf2.1LS088-15.0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
1LS088-15.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1LS088-15.0 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena CAP TACTILE ROUND RED/RED LENS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106241 pcs Datuen fitxa 1.1LS088-15.0.pdf2.1LS088-15.0.pdf
Aldatu mota Tactile Tamaina 6.50mm Dia x 15.00mm H
forma Round Series Multimec®
Beste izenak 1LS088150
Muntaketa mota Snap Fit
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Argiztapen Illumination Opening
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Multimec® Series Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Round Tactile Switch Cap Red, Red Lens Snap Fit Kolore Red, Red Lens
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1LS1
1LS1
fabrikatzaileak: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V