13445A4GX768
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 13445A4GX768
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
Fitxak: 13445A4GX768.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
13445A4GX768ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 13445A4GX768 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1803 pcs Datuen fitxa 13445A4GX768.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-Mom Series 13000
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount, Rear
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 150,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak Sealed - Fully Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear Uneko balorazioa 4A (AC/DC)
Kolorea - Eragilea / Cap Black Zirkuitua DPDT
Ekintza mota Round, Plunger
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
13445AD29GX768
13445AD29GX768
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
Stockean: 1542 pcs
Deskarga: 13445AD29GX768.pdf
RFQ
13445AD2GX657
13445AD2GX657
fabrikatzaileak: APEM Inc.
Stockean: 1939 pcs
Deskarga: 13445AD2GX657.pdf
RFQ
13445A9X768
13445A9X768
Deskarga: 13445A9X768.pdf
134454X778
134454X778
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 28V
Stockean: 880 pcs
Deskarga: 134454X778.pdf
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: TERMINAL, COPALUM, SEALED, 1/4,
Deskarga:
13445A
13445A
Deskarga: 13445A.pdf
deskribapena: TERMINAL, COPALUM, SEALED, 5/16,
Deskarga:
13443
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: BAG SHIELD METAL-IN 6X12
Deskarga: 13443.pdf
13445AD24X768
13445AD24X768
Deskarga: 13445AD24X768.pdf
13445AD2G
13445AD2G