12147AGKX759
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12147AGKX759
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
Fitxak: 12147AGKX759.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 931 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
12147AGKX759ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12147AGKX759 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 931 pcs Datuen fitxa 12147AGKX759.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa Solder Lug Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series 12000 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.00mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals, Front Panel Sealing
Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch DPDT Panel Mount
Uneko balorazioa 4A (AC/DC) Zirkuitua DPDT
Bushing Thread 15/32-32 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 17.30mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
12147AK
12147AK
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
Stockean: 1950 pcs
Deskarga: 12147AK.pdf
RFQ
12147AX408+U13
12147AX408+U13
fabrikatzaileak: APEM Inc.
Stockean: 1159 pcs
Deskarga: 12147AX408+U13.pdf
RFQ
12147AGK
12147AGK
Deskarga: 12147AGK.pdf
12147A
12147A
Deskarga: 12147A.pdf
12147AGKX679
12147AGKX679
Stockean: 891 pcs
Deskarga: 12147AGKX679.pdf
12148
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: WRSTBND 7MM SKT-4MM SKT W/DSK