12037A2ULCSA
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12037A2ULCSA
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V
Fitxak: 12037A2ULCSA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
12037A2ULCSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12037A2ULCSA fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15847 pcs Datuen fitxa 12037A2ULCSA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Screw Terminal
Aldatu funtzioa Off-Mom Series 1200
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.20mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Rear
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Rear Uneko balorazioa 8A (AC), 4A (DC)
Kolorea - Eragilea / Cap Black Zirkuitua SPST-NO
Ekintza mota Round, Plunger
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
Stockean: 5451 pcs
Deskarga:
RFQ
12038GE-12N-YA-F0
12038GE-12N-YA-F0
fabrikatzaileak: NMB Technologies Corp.
deskribapena: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE