YR1B412RCC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B412RCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YR1B412RCC
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 412 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.YR1B412RCC.pdf2.YR1B412RCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
YR1B412RCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YR1B412RCC fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 412 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 562150 pcs Datuen fitxa 1.YR1B412RCC.pdf2.YR1B412RCC.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Series YR, Neohm Erresistentzia 412 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2-1676914-6
2-1676914-6-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 412 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film