YR1B23K2CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B23K2CC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YR1B23K2CC
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 23.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.YR1B23K2CC.pdf2.YR1B23K2CC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
YR1B23K2CCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YR1B23K2CC fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 23.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 535665 pcs Datuen fitxa 1.YR1B23K2CC.pdf2.YR1B23K2CC.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Series YR, Neohm Erresistentzia 23.2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 4-1676913-6
4-1676913-6-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 23.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film