TLM2ADR043FTD
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLM2ADR043FTD
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 0.043 OHM 1% 1/4W 0805
Fitxak: TLM2ADR043FTD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TLM2ADR043FTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLM2ADR043FTD fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 0.043 OHM 1% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 520536 pcs Datuen fitxa TLM2ADR043FTD.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TLM, CGS Erresistentzia 43 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 2-2176155-9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 43 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Metal Foil