SP23K16FT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SP23K16FT
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.16K OHM 1% 2.5W 4823
Fitxak: 1.SP23K16FT.pdf2.SP23K16FT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SP23K16FTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SP23K16FT fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES SMD 3.16K OHM 1% 2.5W 4823 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20126 pcs Datuen fitxa 1.SP23K16FT.pdf2.SP23K16FT.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Series SP, CGS Erresistentzia 3.16 kOhms
Energia (Watts) 2.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4823 J-Lead Beste izenak 1624304-2
1624304-2-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.210" (5.33mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.16 kOhms ±1% 2.5W Chip Resistor 4823 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Wirewound