LR2F680K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR2F680K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LR2F680K
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 680K OHM 3/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.LR2F680K.pdf2.LR2F680K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LR2F680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LR2F680K fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 680K OHM 3/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2042644 pcs Datuen fitxa 1.LR2F680K.pdf2.LR2F680K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Series LR, Neohm Erresistentzia 680 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1622772-1
1622772-1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film