LR0204F82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR0204F82K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LR0204F82K
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 82.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.LR0204F82K.pdf2.LR0204F82K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
LR0204F82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LR0204F82K fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 82.0K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5992059 pcs Datuen fitxa 1.LR0204F82K.pdf2.LR0204F82K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.079" Dia x 0.138" L (2.00mm x 3.50mm)
Series LR, Neohm Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1622283-1
1622283-1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film