H8680RFYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8680RFYA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H8680RFYA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 680 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.H8680RFYA.pdf2.H8680RFYA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H8680RFYAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H8680RFYA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 680 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195922 pcs Datuen fitxa 1.H8680RFYA.pdf2.H8680RFYA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 680 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 4-1879617-5
4-1879617-5-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film