H862RFDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H862RFDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H862RFDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 62.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.H862RFDA.pdf2.H862RFDA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H862RFDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H862RFDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 62.0 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213989 pcs Datuen fitxa 1.H862RFDA.pdf2.H862RFDA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 62 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2-1879619-0
2-1879619-0-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 62 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film