H830RFDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H830RFDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H830RFDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 30.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.H830RFDA.pdf2.H830RFDA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H830RFDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H830RFDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 30.0 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 167756 pcs Datuen fitxa 1.H830RFDA.pdf2.H830RFDA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 30 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1-1879619-2
1-1879619-2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film