H82K87BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H82K87BDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H82K87BDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 2.87K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.H82K87BDA.pdf2.H82K87BDA.pdf
  • Mezua
H82K87BDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H82K87BDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 2.87K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132140 pcs Datuen fitxa 1.H82K87BDA.pdf2.H82K87BDA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 2.87 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 3-1879674-9
3-1879674-9-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.87 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film