H82K05DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H82K05DYA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H82K05DYA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 2.05K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Fitxak: 1.H82K05DYA.pdf2.H82K05DYA.pdf
  • Mezua
H82K05DYAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H82K05DYA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 2.05K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120739 pcs Datuen fitxa 1.H82K05DYA.pdf2.H82K05DYA.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 2.05 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1-1879637-3
1-1879637-3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.05 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film