H823K7BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H823K7BDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H823K7BDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 23.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.H823K7BDA.pdf2.H823K7BDA.pdf
  • Mezua
H823K7BDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H823K7BDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 23.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124661 pcs Datuen fitxa 1.H823K7BDA.pdf2.H823K7BDA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 23.7 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2-1879675-8
2-1879675-8-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 23.7 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film