H8232KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8232KBDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H8232KBDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 232K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.H8232KBDA.pdf2.H8232KBDA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H8232KBDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H8232KBDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 232K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118739 pcs Datuen fitxa 1.H8232KBDA.pdf2.H8232KBDA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 232 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2-1879676-4
2-1879676-4-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 232 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film