H4191KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4191KBDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H4191KBDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 191K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.H4191KBDA.pdf2.H4191KBDA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H4191KBDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H4191KBDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 191K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93755 pcs Datuen fitxa 1.H4191KBDA.pdf2.H4191KBDA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 191 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1-1879671-6
1-1879671-6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 191 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film