H415RFYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H415RFYA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H415RFYA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 15.0 OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: 1.H415RFYA.pdf2.H415RFYA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H415RFYAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H415RFYA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 15.0 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187331 pcs Datuen fitxa 1.H415RFYA.pdf2.H415RFYA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 15 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2-1879624-4
2-1879624-4-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film