H412R1BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R1BDA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H412R1BDA
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 12.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.H412R1BDA.pdf2.H412R1BDA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
H412R1BDAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H412R1BDA fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 12.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86235 pcs Datuen fitxa 1.H412R1BDA.pdf2.H412R1BDA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Series Holco, Holsworthy Erresistentzia 12.1 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1879667-9
1879667-9-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12.1 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film