EP9W1K5J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W1K5J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP9W1K5J
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 9W 5% AXIAL
Fitxak: 1.EP9W1K5J.pdf2.EP9W1K5J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EP9W1K5Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP9W1K5J fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 1.5K OHM 9W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125187 pcs Datuen fitxa 1.EP9W1K5J.pdf2.EP9W1K5J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Series EP, Neohm Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 9W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1-2176080-4
1-2176080-4-ND
A138056TB
EP9W1K5J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound