EP7WS330RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7WS330RJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP7WS330RJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 330 OHM 7W 5% AXIAL
Fitxak: 1.EP7WS330RJ.pdf2.EP7WS330RJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EP7WS330RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP7WS330RJ fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 330 OHM 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123768 pcs Datuen fitxa 1.EP7WS330RJ.pdf2.EP7WS330RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Series EP, Neohm Erresistentzia 330 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Tape & Box (TB)