EP5WS470RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5WS470RJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP5WS470RJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 470 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: 1.EP5WS470RJ.pdf2.EP5WS470RJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EP5WS470RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP5WS470RJ fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 470 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163726 pcs Datuen fitxa 1.EP5WS470RJ.pdf2.EP5WS470RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Series EP, Neohm Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Box (TB)