EP5W22RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W22RJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP5W22RJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 22 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: 1.EP5W22RJ.pdf2.EP5W22RJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EP5W22RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP5W22RJ fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 22 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 337755 pcs Datuen fitxa 1.EP5W22RJ.pdf2.EP5W22RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Series EP, Neohm Erresistentzia 22 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2176045-4
2176045-4-ND
A129423TB
EP5W22RJ-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound