CGSSL3R047J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CGSSL3R047J
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 0.047 OHM 5% 3W 6028
Fitxak: CGSSL3R047J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CGSSL3R047Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CGSSL3R047J fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 0.047 OHM 5% 3W 6028 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19641 pcs Datuen fitxa CGSSL3R047J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.276" W (15.24mm x 7.00mm)
Series SL, CGS Erresistentzia 47 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6028 (15270 Metric), J-Lead Beste izenak 2-1624250-2
2-1624250-2-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.255" (6.48mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6028 (15270 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil