CGSSL1R005J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CGSSL1R005J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CGSSL1R005J
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 0.005 OHM 5% 1W 2615
Fitxak: CGSSL1R005J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CGSSL1R005Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CGSSL1R005J fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 0.005 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30512 pcs Datuen fitxa CGSSL1R005J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm)
Series SL, CGS Erresistentzia 5 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 (6538 Metric), J-Lead Beste izenak 1624250-1
1624250-1-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.112" (2.84mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 (6538 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil