CCR28R2KB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR28R2KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCR28R2KB
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 8.2 OHM 2W 10% AXIAL
Fitxak: CCR28R2KB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CCR28R2KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCR28R2KB fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 8.2 OHM 2W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98661 pcs Datuen fitxa CCR28R2KB.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±1300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Series CCR, CGS Erresistentzia 8.2 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2-1623720-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic