SMS24T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMS24T1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 44V SC74
Fitxak: SMS24T1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMS24T1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMS24T1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 24V 44V SC74 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 764781 pcs Datuen fitxa SMS24T1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 44V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SC-74
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 350W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74, SOT-457 Beste izenak SMS24T1GOS
SMS24T1GOS-ND
SMS24T1GOSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 40pF @ 1MHz
Oinarriaren zati kopurua SMS*T eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMS2GE3
SMS2GE3
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: SMS 3C 3#16 SKT PCB BRD MNT
Stockean: 11939 pcs
Deskarga: SMS2GE3.pdf
RFQ
SMS2P1
SMS2P1
deskribapena: CONN PLUG 2POS CABLE